Menu Zamknij

Olem Light – dobierz światło jakie chcesz

Skomponuj oświetlenie według własnego pomysłu

Choć oświetlenie jest podstawowym elementem naszej przestrzeni, to często jest niewłaściwie dobierane. Słabe oświetlenie może powodować zmęczenie oczu, bóle głowy, a także może negatywnie wpływać na produktywność, podczas gdy zbyt duże natężenie światła może powodować uciążliwe odblaski, które w rezultacie mogą powodować podobne objawy.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Olem Light stworzyliśmy estetyczne i funkcjonalne źródła światła. Nasze funkcjonalne produkty odpowiadają specyficznym potrzebom Twojej przestrzeni bez zakłócania estetyki pomieszczenia. Są to światła wielokierunkowe, co oznacza, że ​​mogą wskazywać miejsce, w którym potrzebne jest oświetlenie, a także zapewniają oświetlenie punktowe. Magnetyczny system szynowy umożliwia wybór opraw, które najlepiej pasują do Twojej przestrzeni oraz przesuwanie ich w dowolnym momencie. Działa jak magnes, więc możesz wyjąć jedno z urządzeń i przesunąć je w wybrane miejsce na zamontowanych szynach. Istnieją nieskończone możliwości zbudowania systemu szynowego i opraw oświetleniowych, które można w nim umieścić.

Nasze produkty fantastycznie wyglądają zarówno w pomieszczeniach takich jak salon, kuchnia, korytarz, znajdą też swoje zastosowanie w biurach oraz sklepach, gdzie oświetlimy m.in witryny sklepowe.