Menu Zamknij

Olem Lights
Innowacyjność i styl

O firmie

OLEM Lights to producent i dystrybutor oświetlenia szynowego oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Od kilku lat proponujemy klientom rozbudowaną ofertę wyposażenia wnętrz w zakresie oświetlenia. Szerokie portfolio produktów, różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny sprawiają, OLEM Lights od początku swojego istnienia jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich marek.

Projektowane przez nas dekoracyjne oświetlenie wewnętrzne, doskonale dopełnia aranżację w salonie, jadalni, kuchni, przedpokoju, łazience jak również stylowych gabinetów czy biur. Systemy szynowe dostępne w naszej ofercie odpowiadają gustom osób uwielbiających prostotę, klasykę i elegancję.

Projektując oświetlenie mamy zawsze na uwadze, że wysoka jakość i stylowy design są równie ważne jak w rozsądnie dobrana cena produktu.

Zapewniamy profesjonalne porady

Pomagamy w kwestii doboru oświetlenia, doradzamy, jak urządzić estetyczne i funkcjonalne pomieszczenia.

Dlaczego warto współpracować z nami?

OLEM Lights stale rozszerza swoją ofertę, aby zaspokoić najbardziej wyszukane gusta. Współpracujemy również z architektami oraz projektantami wnętrz w zakresie doboru oświetlenia do projektów.

Systemy szynowe i lampy na szynach jakie oferujemy są nie tylko proste w montażu, ale umożliwiają także indywidualną konfigurację i całkowite dopasowanie do oświetlanego wnętrza w zależności od potrzeb użytkownika czy wykonanego projektu. Oświetlenie szynowe choć pełni przede wszystkim rolę funkcjonalnego oświetlenia wnętrza, to w wielu przypadkach jest także ozdobnym dodatkiem w danym pomieszczeniu: mieszkalnym, biurowym czy komercyjnym.

Lampy szynowe w każdej chwili pozwalają w dowolny sposób zmienić ich ilość, miejsce, a nawet rodzaj zamontowanych we wnętrzu opraw. Powoduje to, że dopasowanie oświetlenia do ewoluującej funkcji wnętrza jest łatwiejsze niż kiedykolwiek i nie wymaga wprowadzania dodatkowych zmian w strukturę pomieszczenia oraz instalację elektryczną.

Umieszczone na szynie reflektory mogą stać się punktami do oświetlenia dekoracyjnego, a za chwilę pełnić rolę oświetlenia głównego skoncentrowanego na wybranym miejscu, np. stole czy kanapie.

Łatwość montażu i demontażu lampy w szynie oświetleniowej pozwala na zastosowanie różnych wariantów w zależności od sytuacji.

Szyny można łączyć ze sobą, ale można je także docinać według potrzeb, więc jeśli Twoje wnętrze jest w niestandardowych wymiarach, to nie jest żaden problem. Wystarczy wszystko dokładnie wymierzyć i odpowiednio połączyć ze sobą wszystkie elementy. System szynowy to oświetlenie szyte na miarę.

Dlaczego warto korzystać systemów szynowych?