Menu Zamknij

Olem Lights
Strefa architekta

Dołącz do nas

Jesteś architektem lub zajmujesz się projektowaniem wnętrz? Stajesz przed wyzwaniem znalezienia odpowiednich dla Twojego projektu lamp? Doskonale wiemy jak trudne do zadanie i wychodzimy naprzeciw!

Olem Lights to marka, którą warto mieć w swoim portfolio. Niezależnie od tego czy aranżujesz przestronną willę, klimatyczne mieszkanie w lofcie czy przytulną kawalerkę – jesteśmy po to, aby pomóc Ci wybrać idealne oświetlenie do właściwego miejsca. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na każde pytanie na temat magnetycznych systemów oświetleniowych Olem Lights. Współpracując z nami zyskujesz idealnego partnera, z którym zaprojektujesz wnętrze spełniające wymagania nawet najbardziej wybrednych inwestorów.

Wiemy, że społeczność projektantów i architektów wnętrz jest obszerna i różnorodna. Podziwiamy i cieszymy się z każdego z Was, dążąc do tego, by w każdym projekcie znalazło się zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne oświetlenie. Zachęcamy do nawiązania z nami współpracy w różnych, elastycznych formach.

Współpraca z profesjonalistami to kluczowy element naszej działalności. Dla ułatwienia pracy udostępniamy bogatą bibliotekę modeli 3D do wykorzystania w wizualizacjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą oraz najnowszym katalogiem produktów. Mamy nadzieję, że lampy OLEM staną się inspiracją przy projektowaniu wnętrz. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: info@olem.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego poniżej.

    Skontaktuj się z nami