Olem Lights

Innowacyjność i styl

Skomponuj oświetlenie według własnego pomysłu

Choć oświetlenie jest podstawowym elementem naszej przestrzeni, to często jest niewłaściwie dobierane. Słabe oświetlenie może powodować zmęczenie oczu, bóle głowy, a także może negatywnie wpływać na produktywność, podczas gdy zbyt duże natężenie światła może powodować uciążliwe odblaski, które w rezultacie mogą powodować podobne objawy.

Nieograniczone możliwości adaptacji

Oświetlenie szynowe doskonale się sprawdzi począwszy od nastrojowych przyjęć i bankietów po odpowiednio stonowany i optymalny home office – jednym słowem oświetlenie szynowe w Twoim domu zostało zaprojektowane tak, aby uzupełniać Twój styl życia.

Zaaranżuj oświetlenie salonu, kuchni czy łazienki w dowolny sposób

Lampy można dowolnie podłączać do szyny, zmieniać ich ustawienia oraz kolejność. Sam wybór modeli jest bardzo szeroki, od prostych reflektorów po nowoczesne oczka i lampy wiszące ze szklanymi kulami. Nie ma tutaj ograniczeń co do kształtów i wydzielania stref oświetlenia w danym pomieszczeniu.

Instalacja systemu szynowego

Dzięki naszemu poradnikowi wykonasz instalację szybko i bez problemu

Olem Lights – estetyczne i funkcjonalne źródła światła

Nasze produkty fantastycznie wyglądają zarówno w pomieszczeniach takich jak salon, kuchnia, korytarz, znajdą też swoje zastosowanie w biurach oraz sklepach, gdzie oświetlimy m.in witryny sklepowe.

Magnetyczny system szynowy umożliwia wybór opraw, które najlepiej pasują do Twojej przestrzeni oraz przesuwanie ich w dowolnym momencie. Działa jak magnes, więc możesz wyjąć jedno z urządzeń i przesunąć je w wybrane miejsce na zamontowanych szynach. Istnieją nieskończone możliwości zbudowania systemu szynowego i opraw oświetleniowych, które można w nim umieścić.

Cechy systemu Olem Lights

Estetyka
Jakość wykonania
Szybkość montażu
Produktywność

Zalety naszego systemu szynowego

 • Plug-and-play

  Dzięki dostosowaniu konfiguracji oświetlenia typu plug-and-play, możesz zoptymalizować wykorzystanie oprawy oświetleniowej, oświetlając dokładnie to, co chcesz i gdzie chcesz, za jednym naciśnięciem przełącznika.

 • Łatwa konfiguracja

  Możesz łączyć tory ze sobą lub zaginać je na rogach, skierować niektóre reflektory w lewo, niektóre w prawo, a niektóre prosto w dół, gdziekolwiek światło jest najbardziej potrzebne.

 • Ukierunkowane oświetlenie

  Ukierunkowane oświetlenie może być skupione tylko na biurku, stole lub innej przestrzeni roboczej, aby zapewnić odpowiednie oświetlenie do wykonywanej przez ciebie pracy.

 • Stwórz nastrój

  Skierowanie światła pod kątem do ściany lub przedmiotu może zapewnić oświetlenie podkreślające określoną cechę architektury lub wystroju pomieszczenia.

 • Różne potrzeby - różne style

  Oświetlenie szynowe można nieustannie modyfikować w miarę zmieniających się potrzeb. Nie jesteś zamknięty w jednym zestawie stylów i nie potrzebujesz wykonywać remontu domu, jeśli chcesz zmienić wygląd pokoju.

Osoby, które polecają produkty Olem Lights

Jednym z najważniejszych atutów jest możliwość zmiany aranżacji w każdej chwili – to wartość nie do przecenienia. Można szybko dostosować oświetlenie do nastroju, bądź nowego dizajnu wnętrza.

Zestawy szynowe pasują do wielu pomieszczeń i bardzo ważną zaletę. Możemy rozbudować taki zestaw, jeżeli za jakiś czas uznamy że potrzebujemy więcej światła – za pomocą różnych elementów

Lampy montowane na szynach pozwoliły mi przy pomocy światła podzielić pomieszczenie na strefy. Będą idealnym rozwiązaniem jeżeli posiadamy otwartą kuchnię, salon łączony z jadalnią lub sypialnię z zaaranżowanym kącikiem biurowym.

W mojej galerii oświetlenie spełnia rolę designerską. To rozwiązanie świetnie sprawdziło się do wyeksponowania wiszących na ścianach obrazów i innych dzieł sztuki.