Lampa wisząca Olem Lights Marcus to unikalna konstrukcja z żywicy, która podkreśla osobowość, bez zbędnej skomplikowanej dekoracji, jednocześnie dodaje wyrafinowania i elegancji każdemu pomieszczeniu. Wykonana z wysokiej jakości materiałów lampa wisząca ma nowoczesny design, który emanuje zarówno minimalistycznym jak i klasycznym urokiem. Lampa Olem Lights Marcus jest idealna do stosowania w jadalniach, salonach i sypialniach i doskonale nadaje się do tworzenia ciepłej i zachęcającej atmosfery.

Lampa wisząca Olem Lights Marcus zachwyca eleganckim i minimalistycznym wzornictwem, które sprawia, że jest stylowym dodatkiem do każdej przestrzeni. Jej miękkie i rozproszone światło tworzy przytulną i intymną atmosferę, idealną do relaksu i odprężenia po długim dniu. Lampa wisząca Marcus dodaje odrobiny luksusu do Twojego domu i z pewnością zyska uznanie każdego, kto ją zobaczy. Lampa wisząca Marcus nie tylko pięknie się prezentuje, ale także jest praktyczna i trwała.

Do pobrania:

Katalog nowych produktów
Dla projektantów i architektów:
pliki 3DS, DWG, FBX, MTL, OBJ (archiwum zip)

Model: Marcus

Lampa wisząca Marcus jest idealna do dodania odrobiny luksusu do Twojego domu i z pewnością przyciągnie komplementy od każdego, kto ją zobaczy. Lampa wisząca Marcus jest nie tylko piękna, ale także praktyczna i trwała.

Model: Marcus-30
Wymiary: średnica 300mm
żarówka E27*1
Napięcie: 220V

Model: Marcus-40
Wymiary: średnica 400mm
żarówka E27*1
Napięcie: 220V

Model: Marcus-50
Wymiary: średnica 500mm
żarówka E27*1
Napięcie: 220V

Model: Marcus-60
Wymiary: średnica 600mm
żarówka E27*1
Napięcie: 220V

Lampa Olem Lights Marcus jest idealna do stosowania w jadalniach, salonach i sypialniach i doskonale nadaje się do tworzenia ciepłej i zachęcającej atmosfery.