OLEM Ball – poznaj innowacyjną kulę świetlną, która doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, oraz obiektach komercyjnych. Wisząca magnetyczna lampa umożliwia stworzenie całkowicie spersonalizowanego systemu oświetleniowego w pomieszczeniu. Największymi atutami lampy to przede wszystkim uniwersalność zastosowania i piękny design.

OLEM Ball to futurystyczne rozwiązanie dla współczesnych mieszkań. Oryginalne linie świetlne w połączeniu z białymi ścianami i sufitem stworzą niezwykle ciekawy efekt. Mnogość elementów montażowych pozwala na dowolność ich łączenia, co w rezultacie daje możliwość tworzenia ciekawych rozwiązań, dostosowanych do specyfiki wnętrza i jego powierzchni. Lampy nie zajmują zbyt wiele przestrzeni, a jednocześnie zapewniają tyle oświetlenia, ile będzie potrzeba do zapewnienia komfortu przebywających w pomieszczeniu osób.

Do pobrania:

Karta produktu (PDF)
Dla projektantów i architektów:
pliki 3DS, DWG, FBX, MTL, OBJ (archiwum zip)

Ball B1006 – oprawa oświetleniowa w kształcie kuli

Unikalna forma opraw oraz elementy dekoracyjne znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu, dzięki czemu nabierze ono ponadczasowego charakteru. Oprawy doskonale prezentują się pojedynczo oraz jako instalacje świetlne, tworząc niesamowite efekty podkreślające wyjątkowy wystrój i charakter Twoich pomieszczeń.

Model: B1006 series
B10063000 – 3000K
B10064000 – 4000K
B10066000 – 6000K

Lumen: 480Lm

Moc: 3W
Kąt Świecenia: 24°
Chip: LED
RA: >80
Napięcie: 48V

Materiał: Aluminium
Ruchome źródło światła: TAK
Barwa światła: do wyboru – 3000K, 4000K, 6000K
Lumen: 480Lm
Klasa ochronności: IP20
Styl: Nowoczesny
Zastosowanie: Salon, nowoczesne wnętrze, biuro, hotel
Kolor oprawy/mocowania: Czarny

To oświetlenie można bez obaw przeznaczać do praktycznie każdego współcześnie zaaranżowanego pomieszczenia.