Olem Lights

Innowacyjność i styl

OLEM LIghts

Oświetlenie szynowe dostosowane do Twojego stylu życia

Oświetlenie szyte na miarę

Szyny można łączyć ze sobą, ale można je także docinać według potrzeb.

System dla najbardziej wymagającego klienta

Nasze rozwiązania sprostają najbardziej najbardziej wymagającym, designerskim projektom.

Doskonałe możliwości adaptacji

Industrialna stylistyka a może surowy minimalizm? System OLEM LIghts dostosujesz wg. własnych potrzeb.

O firmie

OLEM Lights to producent i dystrybutor oświetlenia szynowego oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Od kilku lat proponujemy klientom rozbudowaną ofertę wyposażenia wnętrz w zakresie oświetlenia. Szerokie portfolio produktów, różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny sprawiają, OLEM Lights od początku swojego istnienia jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich marek.

Projektowane przez nas dekoracyjne oświetlenie wewnętrzne, doskonale dopełnia aranżację w salonie, jadalni, kuchni, przedpokoju, łazience jak również stylowych gabinetów czy biur. Systemy szynowe dostępne w naszej ofercie odpowiadają gustom osób uwielbiających prostotę, klasykę i elegancję.

Projektując oświetlenie mamy zawsze na uwadze, że wysoka jakość i stylowy design są równie ważne jak w rozsądnie dobrana cena produktu.

Zapewniamy profesjonalne porady

Pomagamy w kwestii doboru oświetlenia, doradzamy, jak urządzić estetyczne i funkcjonalne pomieszczenia.

Dlaczego warto współpracować z nami?

OLEM Lights stale rozszerza swoją ofertę, aby zaspokoić najbardziej wyszukane gusta. Współpracujemy również z architektami oraz projektantami wnętrz w zakresie doboru oświetlenia do projektów. Jesteśmy partnerem biznesowym wielu dla podwykonawców z branży oświetleniowej.

Dlaczego warto korzystać systemów szynowych?

Systemy szynowe i lampy na szynach jakie oferujemy są nie tylko proste w montażu, ale umożliwiają także indywidualną konfigurację i całkowite dopasowanie do oświetlanego wnętrza w zależności od potrzeb użytkownika czy wykonanego projektu. Oświetlenie szynowe choć pełni przede wszystkim rolę funkcjonalnego oświetlenia wnętrza, to w wielu przypadkach jest także ozdobnym dodatkiem w danym pomieszczeniu: mieszkalnym, biurowym czy komercyjnym.

Lampy szynowe w każdej chwili pozwalają w dowolny sposób zmienić ich ilość, miejsce, a nawet rodzaj zamontowanych we wnętrzu opraw. Powoduje to, że dopasowanie oświetlenia do ewoluującej funkcji wnętrza jest łatwiejsze niż kiedykolwiek i nie wymaga wprowadzania dodatkowych zmian w strukturę pomieszczenia oraz instalację elektryczną.

Umieszczone na szynie reflektory mogą stać się punktami do oświetlenia dekoracyjnego, a za chwilę pełnić rolę oświetlenia głównego skoncentrowanego na wybranym miejscu, np. stole czy kanapie.

Łatwość montażu i demontażu lampy w szynie oświetleniowej pozwala na zastosowanie różnych wariantów w zależności od sytuacji.

Szyny można łączyć ze sobą, ale można je także docinać według potrzeb, więc jeśli Twoje wnętrze jest w niestandardowych wymiarach, to nie jest żaden problem. Wystarczy wszystko dokładnie wymierzyć i odpowiednio połączyć ze sobą wszystkie elementy. System szynowy to oświetlenie szyte na miarę.