Olem Lights

Innowacyjność i styl

Skomponuj oświetlenie według własnego pomysłu

Choć oświetlenie jest podstawowym elementem naszej przestrzeni, to często jest niewłaściwie dobierane. Słabe oświetlenie może powodować zmęczenie oczu, bóle głowy, a także może negatywnie wpływać na produktywność, podczas gdy zbyt duże natężenie światła może powodować uciążliwe odblaski, które w rezultacie mogą powodować podobne objawy.

Nieograniczone możliwości adaptacji

Oświetlenie szynowe doskonale się sprawdzi począwszy od nastrojowych przyjęć i bankietów po odpowiednio stonowany i optymalny home office – jednym słowem oświetlenie szynowe w Twoim domu zostało zaprojektowane tak, aby uzupełniać Twój styl życia.

Zaaranżuj oświetlenie salonu, kuchni czy łazienki w dowolny sposób

Lampy można dowolnie podłączać do szyny, zmieniać ich ustawienia oraz kolejność. Sam wybór modeli jest bardzo szeroki, od prostych reflektorów po nowoczesne oczka i lampy wiszące ze szklanymi kulami. Nie ma tutaj ograniczeń co do kształtów i wydzielania stref oświetlenia w danym pomieszczeniu.

Olem Lights – modele 3D

Szynoprzewody – seria T100, T200, T210

pliki: 3DS, DWG, FBX, MTL, OBJ archiwum zip

Wkład oświetleniowy DOTS – seria D1006, D1012, D1020

pliki: 3DS, DWG, FBX, MTL, OBJ  archiwum zip

Halogeny ledowe DOTS SPOT – seria D2007, D2107, D2012, D2112

pliki: 3DS, DWG, FBX, MTL, OBJ  archiwum zip

Ledowe oprawy oświetleniowe OLEM Line – seria L3030, L3012, L3020

pliki: 3DS, DWG, FBX, MTL, OBJ archiwum zip

Dla projektantów i architektów

Klasyczne reflektory Tube – seria T2007, T2012, T3003

pliki: 3DS, DWG, FBX, MTL, OBJ archiwum zip

Kula świetlna OLEM Ball – seria B1006

pliki: 3DS, DWG, FBX, MTL, OBJ archiwum zip

OLEM Independens – oświetlenie niezależne

pliki: 3DS, DWG, FBX, MTL, OBJ archiwum zip

Nowe projekty 3D

Akcesoria montażowe OLEM – zestaw do podwieszenia szyn T210/T211, wkład przyłączeniowy do szyn aluminiowych C101, łącznik szyn aluminiowych C102, łącznik szyn aluminiowych C103, narożnik podtynkowy T101, narożnik podtynkowy T102, narożnik natynkowy T201, narożnik natynkowy T202

pliki: 3DS, DWG, FBX, MTL, OBJ archiwum zip

Osoby, które polecają produkty Olem Lights

Jednym z najważniejszych atutów jest możliwość zmiany aranżacji w każdej chwili – to wartość nie do przecenienia. Można szybko dostosować oświetlenie do nastroju, bądź nowego dizajnu wnętrza.

Zestawy szynowe pasują do wielu pomieszczeń i bardzo ważną zaletę. Możemy rozbudować taki zestaw, jeżeli za jakiś czas uznamy że potrzebujemy więcej światła – za pomocą różnych elementów

Lampy montowane na szynach pozwoliły mi przy pomocy światła podzielić pomieszczenie na strefy. Będą idealnym rozwiązaniem jeżeli posiadamy otwartą kuchnię, salon łączony z jadalnią lub sypialnię z zaaranżowanym kącikiem biurowym.

W mojej galerii oświetlenie spełnia rolę designerską. To rozwiązanie świetnie sprawdziło się do wyeksponowania wiszących na ścianach obrazów i innych dzieł sztuki.